ברוכים הבאים לאתר ISRAEL NADO

ברוכים הבאים לאתר INADO - אתר הסוכנות הלאומית למניעת סימום בספורט .

אתר האינטרנט של הסוכנות הלאומית למניעת סימום בספורט הוא האתר הרשמי והמוסמך בישראל בכל הקשור לספורט נקי והוגן והוא עומד לרשות ספורטאים מקצועיים, מאמניהם, הצוותים הרפואיים, הגופים המקצועיים, איגודי הספורט וכל העוסקים בספורט כ"דרך חיים" .

הננו רואים באתר פלטפורמה אינטראקטיבית חשובה המנגישה לכם אינפורמציה חיונית מחד וקישורים מהירים מאידך. הנכם מוזמנים לגלוש באתר,לקרוא בעיון את התקנון הנגזר מה"קוד" העולמי, לעיין במיידע רלוונטי, להכיר את משפחות החומרים האסורים והסיכונים בשימוש בהם כמו גם, לקרוא מאמרים מגוונים ,להוריד עלונים , טפסים נדרשים וחומרי הסברה, על מנת להערך נכונה לתחרויות בארץ ובעולם.


בבניית האתר הושקעו מאמצים וחשיבה. התכנים המוצגים באתר מבוססים על חומרים מקצועיים שפרסמה WADA  ועל מאמרים מתורגמים של "נאמני INADO" אשר פועלים באופן וולונטרי להעלות את המודעות לאיסור ולסכנות הכרוכות בשימוש בחומרים אסורים.

חובה נעימה היא לנו להודות: למנכ"ל הוועד האולימפי- תומכינו ולשותפינו לפעילות הסוכנות הלאומית למניעת סימום בספורט. תודות לנשיא מכללת וינגייט פרופ` רוני לידור על שיתוף הפעולה להעלאת סוגית הסימום לסדר היום האקדמי,  לד"ר רפי וישניצר,לפרופי מכאל מיילר ודר. גרשון פינק , לפרופ` נעמה קונסטנטיני וד"ר גל דובנוב, לד"ר רועי סמואל, למר מולי אפשטיין, מר תומר גמינדר ומר דייב בנסקי, על המידע ועל התרגומים המופיעים בפרק המאמרים. התכנים הללו העשירו את פרק המאמרים באתר  ומאפשרים הבנה טובה יותר של עולם הסימום ומשמעויותיו.  תודה מיוחדת  למשרדי בריקמן ולחברת האינטראקטיב TOOLBOX - Digital Media אשר ביצעה חלק מבניית האתר "פרו-בונו".

אני מזמינה את כל מי שרואה בספורט הנקי ערך, להצטרף לשורותינו  כ"נאמני INADO" להרחיב את קהילת הספורט השוללת DOPING בספורט ולסייע לנו בהתנדבות להרחיב את האתר, לתרגם חומרים איכותניים ולהוות חלק פעיל ממאגר המרצים שלנו בתחום.

אנחנו אומרים לא לסימום בספורט. מגיעים להישגים נקיים מחומרים אסורים! 

 

 

לראש העמוד  |  לרשימה המלאה

ברוכים הבאים לאתר ISRAEL NADO